Get Adobe Flash player
Банер



 

МИНЕРАЛНО ВОДНО БЯГСТВО ЗА ОСМИ МАРТ

Велинград - Батак

Дати : 06, 07 и 08 март

Цена : 365лв. / 186.62€

 

 

 

Първи ден :


Отпътуване от Плевен 07:00 часа . Прекосяваме Стара планина през автомагистрала "Хемус" . След Софийското поле се прехвърляме към автомагистрала "Тракия" . Ще направим две крайпътни паузи край Джурово и Ихтиман. 

Спираме в град Батак. Градът , който трайно се е запечатал в съзнанието на българина с трагедията разиграла се там през април 1876 г. Уютен родопски град , притихнал сред боровите гори , между спомена за миналото и суетата на настоящето . Възможност за посещение на Исторически музей Батак , Балиновата къща и църквата-костница „Св.Неделя”. Емоционална разходка в миналото на гордите батачани .  Лично време за обяд. Отпътуваме от Батак ранния следобед . По път ще спрем за фото-пауза край "Родопското море" (язовир Батак). 

Пристигаме във Велинград и се настаняваме в хотел **** . Лично време за водни процедури в здравния комплекс на хотела. Вечеря. Нощувка.

Втори ден : 

Закуска. Лично време или по желание възможност да се включите в една интересна полудневна екскурзия , в която ще се возим на легендарната теснолинейка до гара Цепина . На гарата се намира единствения по рода си музей на теснолинейката. От там ще се завърнем с нашият автобус във Велинград .

Разходка във  Велинград . Квартал Каменец с градския исторически музей и църквата „Св.Троица“ . Квартал Лъджене с къщата на Николай Гяуров , чешмата на чудесата , парка на царицата – майка Клементина , фонтан "Чашата" . Лично време за пазаруване и обяд . След обяд време за здравословни процедури . Празнична вечеря с музика и танци . Нощувка .

Трети ден :

Закуска. Преди обедно време за последни водни наслаждения .Отпътуване от Велинград около обяд. По път ще направим спиране за обяд. 

Пристигане в Плевен около 17:00 часа. 

 

ЦЕНА: 365лв. / 186.62€

Цената включва: 

Транспорт с лицензиран туристически автобус;

- 2 нощувки, 2 закуски , 1 вечеря и 1 празнична вечеря с музика в хотел**** във Велинград. Комплексът предлага богата СПА зона с вътрешен плувен басейн с размери 7 на 21 метра с минерална вода, вътрешен термо басейн и римски басейн също с минерална вода, както и вътрешен детски басейн за най-малките. На разположение са външен термален басейн, външен и вътрешен шоков басейн, джакузи и разнообразни зони за релакс. Гостите могат да се насладят на финландски, арома и инфрачервени сауни, солна сауна, панорамна и арома парна баня, както и лакониум. За най-малките е предвиден специален детски кът, гарантиращ безопасна и забавна игра. 

- Посещение на Батак ;

- Екскурзоводско обслужване по време на цялото пътуване ;

- Туристическа застраховка ;

Цената не включва: 

-Входните такси за посещаваните обекти (Историческият музей и Балиновата къща в Батак , Историческият музей във Велинград ) ;

- Теснолинейката до гара Цепина ;

 

 Забележки:

-Лица над 85г не се застраховат ;

- Настаняването в автобуса става по реда на записването или по предварителна договорка свързана със специални потребности ;

- Настаняването в хотела е по предварителна договорка при записването и не подлежи на промяна , на място в хотела ;

- Медицинска помощ се ползва по линия на НЗОК , а не по застраховката ;

- Посещенията на обектите са по желание и се заплащат на екскурзовода по време на пътуването ;

 

 

 

За записване и повече информация:

Туроператорска фирма “ВИСТ” – гр. Плевен, ул."Дойран" 160, ет.1, офис 103,

тел. 064/80 34 15;

087/865 02 17; 087/662 94 27 e-mail:  Е-мейл адресът e защитен от спам ботове.

 

ЗА КОНТАКТИ И РЕЗЕРВАЦИИ

 

 

 


 

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер